Gamintojai ir prekių ženklai

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Gamintojai ir prekių ženklai

Gamintojai ir prekių ženklai valdomi per Katalogas > Gamintojai ir prekių ženklai

Gamintojai ir prekių ženklai kuriami arba redaguojami taip pat, kaip ir Svetainės medis: Svetainės medis, kūrimas, keitimas , t.y. su dešiniu pelės klavišu galite sukurti naują ir papildyti gamintojų sąrašą.

Gamintojus prekėms priskiriame kurdami ar redaguodami prekę.

PASTABA! Būtinai gamintojus ir prekės ženklus reikia rinktis iš suflerio. Pavyzdžiui, pradedame vesti gamintojo pavadinimą ir sufleris mums jau duoda tam tikrus pasirinkimus. Ranka rašyti gamintojų ir prekės ženklų negalima.

Gamintojus ir prekės ženklus galite vaizduoti tituliniame puslapyje. Esant tokiam poreikiui reikia per Nustatymai > El. parduotuvės išvaizda > Prekės ženklai, Gamintojai blokelį nutemti ten, kur reikia. Plačiau apie el.praduotuvės išvaizdos nustatymus skaitykite čia: El. parduotuvės išvaizdos nustatymai.

Gamintojų eiliškumą galima keisti tiesiog pele tempiant į viršų ar į apačią patį gamintoją. Šią informaciją matysite ir prie pačių gamintojų. Svarbu pakeitus eiliškumą, jį paskui ir išsaugoti.

Gamintojas gali turėti savo unikalų puslapį, jeigu el.parduotuvės išvaizdos nustatymuose prekės puslapyje yra pažymėta Rodyti prekės aprašyme nuorodą į prekės ženklo/gamintojo puslapį. Plačiau apie el.parduotuvės išvaizdos nustatymus skaitykite čia: El. parduotuvės išvaizdos nustatymai

Tokiu būdu, vartotojas prekės puslapyje paspaudęs ant prekės ženklo, bus nuvedamas į to prekinio ženklo puslapį ir galės peržiūrėti visas to prekinio ženklo prekes.