Automatizuotos užduotys

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Automatizuotos užduotys

Parduotuvė turi tam tikras užduotis, kurios vyksta fone. Tarkime, tai galėtų būti nuotraukų importas, jeigu keliate nuotraukas iš excel programos. Taip pat yra atnaujinami pašto kodai, valiutų kursai, paštomatų adresai ir kitos užduotys.

Įprastu atveju nei viena užduotis neturėtų būti vykdoma ilgiau nei 1-2 minutės, o importai neturėtų būti vykdomi ilgiau 10 minučių (išimtinais atvejais valanda).

Kiekviena užduotis turi savo parametrus:

Paleidžiama kas - nurodomas laikas sekundėmis, kas kiek turi prasidėti užduotis (koreguoti negalima).

Paskutinį kartą prasidėjo, Paskutinį kartą baigėsi- čia matote, kada prasidėjo ir baigėsi užduotis, atitinkamai kiek ji užtruko.

Sekantis paleidimas - čia matote, kada prasidės užduotis. Čia yra nurodomas anksčiausiai galimas paleidimo laikas, ji gali būti paleista ir vėliau.

Vykdomą automatizuotą užduotį galite išjungti nuimdami varnelę nuo Yra vykdoma šiuo metu ir spausdami išsaugoti. Nerekomenduojama to daryti, jeigu nuo pasileidimo pradžios laiko nepraėjo bent kelios valandos, kitu atveju užduotis gali persidengti ir pradėti vykdytis netinkamai. Darykite tai tik tada, jei tikrai žinote, ką darote ir prisiimate atsakomybę už pasekmes.