Kaip naudotis teksto redaktoriumi

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Kaip naudotis teksto redaktoriumi

Kokybiškai peržiūrai naudokite 720pHD rėžimąKaip naudotis teksto redaktoriumi

Kaip išnaudoti teksto redaktoriaus galimybes?

Šis redaktorius labai panašus į visiems gerai žinomą “Word” programą.

Pirmas dalykas, tai formatavimo nuėmimas. Pavyzdžiui, Jūs įkėlėte tekstą iš kito šaltinio. Tokiais atvejais, tekstas įsikelia su tam tikru formatavimu. Pažymėkite tekstą ir spauskite “Panaikinti formatą”.

Galite patalpinti ir lenteles. Paspauskite ant ženklo vaizduojančio lentelę ir atsiradus lentelei užpildykite ją (nurodykite norimų eilučių ir stulpelių skaičių).

Plačiau apie nuorodų įterpimą į puslapyje esantį tekstą. Pažymėkite norimą žodį ar kelis ir spauskite “Įterpti/taisyti nuorodą”. Atsiradus lentelei, ties ta vieta, kur pažymėta “URL” įkelkite pasirinktą nuorodą. Jeigu dedate nuorodas iš savo parduotuvės, tuomet naudokite nuorodas nuo pirmojo pasvyrojo brūkšnio.

Galite įterpti ir pasirinktus failus. Pažymėkite norimą žodžių junginį –>Įterpti/taisyti nuorodą –> Naršyti po serverį (failas, kurį norite įkelti, turi būti patalpintas serveryje) –> OK.

Paveiksliukų talpinimas. Spauskite ant ikonėlės, kurioje vaizduojamas paveiksliukas –> Naršyti serverį –> rekomenduojami matmenys 230x100 –> OK. Papildomai galite uždėti nuorodą, kad paspaudus paveiksliuką, vartotojas būtų nuvedamas į Jums norimą puslapį. Taip pat puslapyje galite sukurti galeriją, kada vartotojui puslapyje rodomas mažytis paveiksliukas, o jam paspaudus jis išdidėja (Papildomas –> Stilių klasės lentelės (parašykite žodį “gallery”) –> OK).

Spauskite ikonėlę Contactform –> suteikia galimybę gauti iš kliento žinutę. Atsiranda laukeliai, kuriame vartotojas gali surašyti savo kontaktinius duomenis ir išsiųsti Jums.

Neradote atsakymo? Parašykite mums!


Pradžia
El. parduotuvės turinys
Katalogas
Užsakymai
Rinkodara
Dizaino šablonai
Vartotojai
Pristatymas
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba