Rekvizitų valdymas

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Rekvizitų valdymas

Jeigu nesate PVM mokėtojas - nepamirškite PVM nustatymuose išjungti PVM apskaitą.

Jeigu Jums reikėtų nuimti baltą foną nuo logotipo - rekomenduojame šį įrankį: https://www194.lunapic.com/editor/?action=transparent

Kokybiškai peržiūrai naudokite 720pHD rėžimąRekvizitų valdymas

Kiekviena elektroninė parduotuvė, turi žinoti, kokiais rekvizitais jai reikia išrašyti sąskaitas. Taigi, pažymėkite, ar Jūs esate įmonė, ar privatus asmuo. Jeigu nesate PVM mokėtojas, išjunkite PVM nustatymai bei suveskite savo rekvizitus.

Taip pat yra galimybė naudoti kelias sąskaitas. Tuomet nustatymai, mokėjimo būdas, bankinis pavedimas, galima pažymėti, kokias sąskaitas naudoti, tiek išankstinėje, tiek sąskaitoje faktūroje.

El. Paštas rodomas puslapio apačioje, telefono numeris vaizduojamas, kaip skambinimo mygtukas (mobilioje versijoje). Tad rekomenduojama į šią skiltį įrašyti savo mobiliojo telefono numerį. Šis telefonas naudojamas ir kurjerių integracijoms.

Galima rekvizitus rodyti tinklalapio apatinėje dalyje bei naudotis savo nuosavu logotipu, kurį galite įkelti paspaudus (pasirinkite arba atvilkite failą mygtuką) arba atvilkti pele failą į šią vietą.

Tarkime logotipas pasirinktas, galima naudoti jo iškarpą – jis bus naudojamas su baltu fonu. Rekomenduojama kelti PNG formatu. Aukštis 80-90pxl., kad jis būtų proporcingas ir vizualiai atrodytų tvarkingai.

Taip pat keliant PNG formatu, geriausia kelti originalą (kelti originalią nuotrauką), tuomet nesvarbu, kokia iškarpa bus, sistema neprašys, o įkels jau prisegtą originalą.

Jeigu logotipas yra netinkamoje pozicijoje, reikia paslinkti į kurią nors pusę, dešinę ar viršų. Paspaudus ant logotipo, atsiras nustatymai. Galima šiais skaičiukais juos paslinkti. Pavyzdžiui, logotipo aukštuma - vertikalus atstumas, logotipo platuma – horizontalus. Užpildžius šiuos laukelius, logotipas pasislinks į vieną ar kitą pusę.

Neradote atsakymo? Parašykite mums!

Pvz: parduotuve.manoverskis.lt
Pvz: Petras Banauskas
Pvz: +37067472248
Pvz: info@imone.lt
pvz: Nerandu informacijos kaip naudotis dovanų kuponų modulių.

Pradžia
El. parduotuvės turinys
Prekių valdymas
Rinkodara
Dizaino šablonai
Vartotojai
Pristatymas
Užsakymai
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba