Rekvizitų valdymas

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Rekvizitai

Rekvizitai skiltyje turite pateikti savo informaciją kaip pardavėjas.

ADMIN paskyroje užėjus į Nustatymai > Rekvizitai.

El. parduotuvės nustatymuose galite pasirinkti vieną iš dviejų veiklos formų:

  • Įmonė (UAB, MB, AB, ...);
  • Privatus asmuo (individuali veikla).

Jeigu nesate PVM mokėtojas - nepamirškite PVM nustatymuose išjungti PVM mokėtojas.

Rekvizitus būtina užpildyti teisingai, nes jie atvaizduojami ant sąskaitų faktūrų ir matomi jūsų el.parduotuvėje. Telefono numeris naudojamas kurjerių integracijai ir tai pat mobiliojoje versijoje telefonas tampa mygtuku, tad klientas paspaudęs ant numerio gali iš karto jums skambinti.

Atsiskaitomoji sąskaita gali būti nurodyta ne viena, o kelios. Pridėjus kelias atsiskaitomąsias sąskaitas, nepamirškite prie mokėjimo būdų Bankinis pavedimas pažymėti varnelę, kurias sąskaitas norite nurodyti klientams.

Rekvizitus galima rodyti el. parduotuvės apatinėje dalyje.

Logotipą galite įkelti paspaudus (pasirinkite arba atvilkite failą mygtuką) arba atvilkti pele failą į šią vietą.

  • Pasirinkus logotipą naudoti jo iškarpą - jis bus naudojamas su baltu fonu.
  • Rekomenduojama logotipą kelti PNG formatu. Aukštis 80-90px., kad jis būtų proporcingas ir vizualiai atrodytų tvarkingai. Keliant PNG formatu, geriausia kelti originalą (kelti originalią nuotrauką), tuomet nesvarbu, kokia iškarpa bus, sistema neprašys, o įkels jau prisegtą originalą.
  • Jeigu logotipas yra netinkamoje pozicijoje, reikia paslinkti į kurią nors pusę, dešinę ar viršų. Pavyzdžiui, logotipo aukštuma - vertikalus atstumas, logotipo platuma – horizontalus. Užpildžius šiuos laukelius, logotipas pasislinks į vieną ar kitą pusę. Neigiamos reikšmės slenka logotipą aukštyn ir į kairę, o teigiamos žemyn ir į dešinę. Maksimalus galimas logotipo aukštis 100px.

SVARBU! 

  1. Atlikus pakeitimus ir juos išsaugojus ADMIN zonoje, nepamirškite išvalyti greitintuvo (serverio naudojamos atminties). Tai galite padaryti paspaudus „Išvalyti greitintuvą“ mygtuką, kurį rasite ADMIN zonoje viršutinėje juostoje. 
  2. Primename, kad ADMIN zonos funkcionalumas bei galimybės skiriasi nuo Jūsų pasirinkto plano. Nuomos planų palyginimai - Kūrimo planų palyginimai

Neradote atsakymo? Parašykite mums!


Pradžia
El. parduotuvės turinys
Katalogas
Užsakymai
Rinkodara
Dizaino šablonai
Vartotojai
Pristatymas
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba