Rekvizitų valdymas

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Rekvizitai

Rekvizitai skiltyje turite pateikti savo informaciją kaip pardavėjas.

El. parduotuvės nustatymuose galite pasirinkti vieną iš dviejų veiklos formų: Įmonė (UAB, MB, AB, ...) arba Privatus asmuo (individuali veikla).

Jeigu nesate PVM mokėtojas - nepamirškite PVM nustatymuose atitinkamai pažymėti nustatymus.

Pastaba! Uždėjus varnelę būtinai pasitikrinkite Nustatymai > Pardavimo zona > Taikomi PVM tarifai, ar teisingai nustatyti PVM tarifai.

Rekvizitus būtina užpildyti teisingai, nes jie atvaizduojami ant sąskaitų faktūrų ir matomi el. parduotuvėje.

Atsiskaitomosios sąskaitos

Atsiskaitomoji sąskaita gali būti nurodyta ne viena, o kelios. Pridėjus kelias atsiskaitomąsias sąskaitas, nepamirškite prie mokėjimo būdų Bankinis pavedimas pažymėti varnelę, kurias sąskaitas norite nurodyti klientams.

Kontaktai

El. paštas viešai nevaizduojamas. Telefono numeris yra naudojamas kurjerių integracijai ir tai pat mobiliojoje versijoje telefonas tampa mygtuku, tad klientas paspaudęs ant numerio gali iš karto jums skambinti. Jeigu turite kelias el. parduotuvės kalbines versijas ir norite, kad kiekvienoje jų būtų skambinimo numeris skirtingas (arba kurjeriui perduodamas numeris būtų kitoks, negu skambina klientai) - atitinkamai pagal kalbas supildykite "„Susisiekime“ tel. numeris" laukelius (jeigu reikšmė bus neužpildyta - bus naudojamas bendrinis rekvizitų numeris, įvestas laukelyje "Telefonas").

Rodyti rekvizitus puslapio apačioje? - rekvizitus galima rodyti el. parduotuvės apatinėje dalyje.

Logotipas

Logotipą galite įkelti paspaudus (pasirinkite arba atvilkite failą mygtuką) arba atvilkti pele failą.

Pasirinkus logotipą naudoti jo iškarpą - jis bus naudojamas su baltu fonu. Rekomenduojama logotipą kelti PNG formatu. Aukštis 80-90px, kad jis būtų proporcingas ir vizualiai atrodytų tvarkingai. Keliant PNG formatu, geriausia kelti originalą (kelti originalią nuotrauką), tuomet nesvarbu, kokia iškarpa bus, sistema neprašys, o įkels jau prisegtą originalą.

Jeigu logotipas yra netinkamoje pozicijoje, reikia paslinkti į kurią nors pusę vertikaliai arba horizontaliai. Pavyzdžiui, logotipo aukštuma - vertikalus atstumas nuo viršaus, logotipo platuma – horizontalus atstumas. Užpildžius šiuos laukelius, logotipas pasislinks į vieną ar kitą pusę. Neigiamos reikšmės slenka logotipą aukštyn ir į kairę, o teigiamos žemyn ir į dešinę. Maksimalus galimas logotipo aukštis 100px.

Naudoti SVG logotipą - norintiems pasiekti geriausios, vektorinės, kokybės.