Socialiniai tinklai

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Socialiniai tinklai

Šiame meniu punkte galite valdyti visą informaciją, susijusią su el.parduotuvės naudojamais socialiniais tinklais:

Facebook "Like Box"

Facebook fanų puslapio adresas - čia turite nurodyti savo el. parduotuvės Facebook puslapio adresą pvz.: https://www.facebook.com/verskis. Plačiau apie šį įskiepį skaitykite Facebook puslapyje. Iš praktinės pusės - tai jau "sena mada", tačiau kai kurios parduotuvės mėgsta savo soc.paskyros turinį šitaip vaizduoti el. parduotuvėje. Įjungus - nepamiškite el.parduotuvės išvaizdos nustatymuose taip pat aktyvuoti šį bloką, kitaip sistema neužkraus reikiamo bloko. Išvaizdos koreguoti negalima, sistema užprašo Facebook sistemos grąžinti turinį - ir jeigu grąžins (o remiantis kaikuriais nustatymais ir ne visada grąžina) tada parduotuvėje šis blokas atsivaizduos.

Šis blokas nebepalaikomas Facebook, o jeigu norėsite pilnavertiškai naudotis FB page plugin funkcionalumu rekomenduojame jį įjungti sekančiai:

  • Turinys > Tekstai, laiškai, žinutės skiltyje "Kiti blokai" sukurti naują bloką ir pavadinti jį, tarkime "FB page plugin"
  • Į bloko šaltinį įkopijuokite iš Facebook gautą kodą. Paspaudus "get code" "step 2" jau yra įprogramuotas tinklalapyje, tad jo dubliuoti nereikia, kopijuokite tik "step 3" kodo dalį, pvz.
    <div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/verskis" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="false"><blockquote cite="https://www.facebook.com/verskis" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/verskis">Verskis.lt - profesionali el. parduotuvės platforma</a></blockquote></div>
  • Nustatymai > El. parduotuvės išvaizda norimame puslapyje (pasirenkate dešinėje skirtuką) įjungti "Teksto blokai" į šoninį stulpelį (įsitikinkite, kad tas stulpelis vaizduojamas pagal išdėstymo šabloną) ir išskleidus bloką pasirinkite savo tekstinio bloko pavadinimą, pvz. "FB page plugin"
  • Išvalykite greitintuvą ir patikrinkite vartotojo dalyje, ar šis blokas yra matomas

DUK: Kodėl puslapyje neatvaizduoja Facebook "Like box"?
Pagrindinė problema, kad jūsų nurodomas Facebook puslapis yra ne viešas. Lengviausia tai pasitikrinti atidarant Facebook puslapio nuorodą per naršyklės "incognito" langą. Jei matote turinį neprisijungę, nuoroda viešina turinį. Jei prašomas prisijungimas, vadinasi jūsų puslapis nėra viešas ir dėl tos priežasties nerodomas blokelis ir el. parduotuvėje. Detaliau: https://developers.facebook.com/docs/plugins/faqs/

Facebook og:meta įrašai

Funkcionalumą galite rasti čia: Nustatymai > Trečiųjų šalių integracijos > Facebook og:meta įrašai

Facebook og:meta įrašai yra naudojami dėl Facebook indeksacijos. Jeigu turite Facebook aplikaciją, įrašykite ją. Jeigu dalinatės straipsniais, įrašykite savo asmeninį Facebook paskyros adresą.

Og:image nuoroda, tai nuoroda iki paveiksliuko el. parduotuvėje, pilnu adresu, su https://www.....
Kai turiniu dalinamasi Facebook sraute šis paveiksliukas bus vaizduojamas visiems asmenims.

Facebook Pixel

Funkcionalumą galite rasti čia: Nustatymai > Trečiųjų šalių integracijos > Facebook Pixel

“Facebook Pixel” tai tarsi analogas Google Analytics statistikos rinkimo įrankiui. Facebook turi savo sekimo nuorodą, kurio ID skaičiuką turite įrašyti reikiamoje vietoje. Taip galėsite sekti ne tik puslapio atvertimus, bet ir kas buvo įdėta į krepšelį ir t.t. Norėdami aktyvuoti serverio pusės sekimą (tai pagerina statistiką, kadangi dauguma Apple įrenginiu draudžia sekti vartotojus) kreipkitės į mūsų pagalbos skyrių. Šis funkcionalumas naudoja daug daugiau serverio resursų, tad priklausomai nuo plano gali būti įeinantis į jūsų turimą planą arba apmokestintas papildomai už papildomus serverio resursus.