Socialiniai tinklai

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Socialiniai tinklai

Šiame meniu punkte galite valdyti visą informaciją, susijusią su el.parduotuvės naudojamais socialiniais tinklais:

ADMIN paskyroje užėjus į Nustatymai > Socialiniai tinklai

Facebook "Like Box"

  • Aukštis - nustatykite, kokio aukščio bus Facebook puslapio bloko dydis. Dydis keičiasi tik tuo atveju, jeigu yra aktyvuotas profilio srauto rodymas.

  • Rodyti profilio srautus - tai galima įjungti prie profilio.

  • Rodyti antraštę - galite įjungti bloko atraštės rodymą.

DUK: Kodėl puslapyje neatvaizduoja Facebook "Like box"?
Pagrindinė problema, kad jūsų nurodomas Facebook puslapis yra ne viešas. Lengviausia tai pasitikrinti atidarant Facebook puslapio nuorodą per naršyklės "incognito" langą. Jei matote turinį neprisijungę, nuoroda viešina turinį. Jei prašomas prisijungimas, vadinasi jūsų puslapis nėra viešas ir dėl tos priežasties nerodomas blokelis ir el. parduotuvėje. Detaliau: https://developers.facebook.com/docs/plugins/faqs/ 

Facebook og:meta įrašai

Facebook og:meta įrašai yra naudojami dėl Facebook indeksacijos. Jeigu turite Facebook aplikaciją, įrašykite ją. Jeigu dalinatės straipsniais, įrašykite savo asmeninį Facebook paskyros adresą.

Og:image nuoroda, tai nuoroda iki paveiksliuko, kai jūs dalinatės tam tikra žinute Facebook sraute.

Facebook pixel

“Facebook pixel” tai tarsi analogas Google analytics. Facebook turi savo sekimo nuorodą, kurio ID skaičiuką turite įrašyti reikiamoje vietoje. Taip galėsite sekti ne tik puslapio atvertimus, bet ir kas buvo įdėta į krepšelį ir t.t.

SVARBU! 

  1. Atlikus pakeitimus ir juos išsaugojus ADMIN zonoje, nepamirškite išvalyti greitintuvo (serverio naudojamos atminties). Tai galite padaryti paspaudus „Išvalyti greitintuvą“ mygtuką, kurį rasite ADMIN zonoje viršutinėje juostoje. 
  2. Primename, kad ADMIN zonos funkcionalumas bei galimybės skiriasi nuo Jūsų pasirinkto plano. Nuomos planų palyginimai - Kūrimo planų palyginimai

Neradote atsakymo? Parašykite mums!


Pradžia
El. parduotuvės turinys
Katalogas
Užsakymai
Rinkodara
Dizaino šablonai
Vartotojai
Pristatymas
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba