Pridėtinės prekės

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Pridėtinės prekės

Šio funkcionalumo esmė - leisti pirkėjams papildomai įsigyti daugiau prekių, kurias rekomenduojate pirkti kartu. Tai susijusių prekių pardavimų didinimo skatinimo funkcionalumas. Jo esmė yra tokia, kad galite ne tik priskirti susijusias ir alternatyvias prekes prekėms, bet ir leisti tai įsigyti patogiau.

Pavyzdžiui, parduodate mobiliuosius telefonus ir pirkėjui norite pasiūlyti papildomai įsigyti dėkliuką, automobilinį įkroviklį ir pan. Arba jeigu parduodate vonią, galite pasiūlyti pirkėjui ne tik vonios variacijas: kaip matmenys ar kairė/dešinė pusė, bet ir priedus kaip papildomos atramos, ar kitos apdailos dalys. Priedus galite papildomai apmokestinti, pagal tai sistema pakoreguos ir galutinę prekės kainą.

PASTABA! Prekių krepšelyje tos prekės nebus niekaip susijusios, tiesiog įkris keletas prekių. Pavyzdžiui, vonia ir jos atrama.

Katalogas > Pridėtinės prekės pirmiausiai turite sukurti jums reikiamas grupes ir tada jau prekės redagavime galėsite pasirinkti kokias prekes kuriai grupei siūlysite.

Prekei pridėti papildomus pasirinkimus galite atsidarę pačią prekę ir pasirinkę skiltį kairėje "Pridėtinės prekės".

Pasirenkate jums reikiamą pridėtinių prekių grupę ir spaudžiate "Pridėti".

Prekės pavadinimas laukelyje vedate prekės pavadinimą ir pridedate į pasirinkimus.

Pridėtinių prekių grupių galite pridėti kiek norite. Iš kiekvienos grupės pirkėjas galės prisidėti po vieną papildomą pasirinkimą.

El. parduotuvėje atvaizduojami pasirinkimai

Pastaba! Galima pridėti tik paprastas prekes arba konfigūruojamas pagal 1 atributą.