El. pašto dėžutės kūrimas

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Kaip susikurti el. pašto dėžutę

Kokybiškai peržiūrai naudokite 720pHD rėžimą

 

 

Jeigu naudojate brukalų filtrą - laiškus rasite prisijungę prie pašto per naršyklę, "spam" kataloge. Tai gali būti nepatogu, kadangi nežinosite jog laiškas ten pateko. Tad išjungę šį filtrą nebeliks šios "pametimo" problemos, tačiau galimai padidės spam laiškų kiekis. Tam galima užsisakyti papildomą paslaugą, kuri mažina gaunamų spam laiškų kiekį beveik iki nulio. Plačiau - kreipkitės į pagalba@verskis.lt

Kaip susikurti el. pašto dėžutę

Kartu su internetine parduotuve, Jūs gausite priėjimus prie serverio, kur galėsite valdyti savo pašto dėžutes. Jeigu jų negavote, būtinai kreipkitės į pagalba@verskis.lt ir Jums bus atsiųsta.

Prisijungus prie savo paskyros, galite pasikeisti kalbą. Taigi, Jūs norite sukurti pašto dėžutę su, pavyzdžiui, @ivadinis.lt eilute.

Spauskite “El. Pašto dėžutės –> Sukurti naują el. Pašto dėžutę” ir suveskite norimus duomenis. Galite sukurti tiek pašto dėžučių, kiek Jums reikia.

Prireikus, galėsite slaptažodį bet kada pakeisti.

Svarbu žinoti, kad galite taip pat turėti ir vadinamą peradresavimą. ”Peradresavimas –> sukurti naują peradresavimo taisyklę” tuomet įveskite pašto dėžutę bei tas, kurioms turi būti peradresuojami laiškai. Jų skaičius gali būti neribotas.

Taip pat galite nustatyti autoatsakiklius arba atostogų pranešimus. Taip pat yra brukalų filtrai, kuriuose reikia įjungti.

Pašto dėžučių turinį galite tikrinti įvairiais būdais, per Outlook, per mobilų telefoną ir t.t.

Galite perkelti iš senų pašto dėžučių laiškus į naują serverį. Nuorodos yra pagalbinėje medžiagoje.

Neradote atsakymo? Parašykite mums!


Pradžia
El. parduotuvės turinys
Katalogas
Užsakymai
Rinkodara
Dizaino šablonai
Vartotojai
Pristatymas
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba