Neleidžia įkelti nuotraukų į el. parduotuvės sistemą

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Neleidžia įkelti nuotraukų į el. parduotuvės sistemą

Tipinės priežastys yra 3:

  • AdBlocker ar panašaus tipo naršyklės įskiepis, kuris blokuoja reklamą - jis gali suprasti tai kaip reklamą ir ją blokuoti, taip sugadindamas šį funkcionalumą. Sprendimas - išjunkite įskiepį arba pridėkite jį į išimtis (leiskite savo parduotuvei transliuoti "reklamas"). Gerą pagalbą galima rasti 15min puslapyje.
  • Naršyklė neturi Flash įskiepio arba jis yra išjungtas. Pastaruoju metu MAC kompiuteriuose padažnėjo tokių situacijų kai įskiepis kažkodėl yra išjuntgas. Įjunkite jį. Patikrinti ar jis yra įdiegtas galite čia. Paspauskite mygtuką ir jeigu nematysite žalios varnelės - sekite instrukcijas.
  • Retai, tačiau antivirusinė elgiasi analogiškai kaip kad AdBlocker tipo programa. Išjunkite antivirusinę, perkraukite puslapį ir patikrinkite ar pasikeitė situacija. Nepamirškite antivirusinės vėl įjungti!

Dažniausios situacijos:

  • MAC + Safari vartotojai tikrinkite Safari nustatymuose ar šiam puslapiui leidžiama naudotis Flash įskiepiu (gali būti, kad Flash yra, tačiau išjungtas šiam puslapiui).
  • Windows + Chrome vartotojai dažniausiai susiduria irgi su leidimo naudoti Flash draudimu, kur reikia pridėti Jūsų domeną į leidžiamus, pvz. https://www.domenas.lt (būtinai su http arba su https pradžioje, priklausomai ar po SSL ryšiu)
  • Galima aktyvuoti tiesioginę nuorodą Chrome skirtuke: chrome://settings/content/flash?search=flash
  • Į adreso juostą suveskite pilną adresą, pvz.: https://www.domenas.lt

 


Pradžia
El. parduotuvės turinys
Prekių valdymas
Marketingas
Vartotojai
Pristatymas
Užsakymai
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba