Naujo užsakymo kūrimas

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Naujo užsakymo kūrimas

Jūs, kaip administratorius, galite sukurti naują užsakymą iš administravimo aplinkos. Kada to gali prireikti - priimate užsakymus telefonu, fizinėje veikloje pardavimus registruojate el. parduotuvėje dėl sąsajos su Jūsų buhalterine ar sandėlio sistema likučių sekimui, kitais Jūsų verslo atvejais.

Vienu metu galima kurti vieną naują užsakymą.

Prasideda viskas nuo to, kad pirmą prekę įdedate į krepšelį. Prekių kategorijoje surandate jums reikiamą prekę ir spaudžiate mygtuką "Į krepšelį". Iš prekių sąrašo galite pridėti paprastą prekę. Prekių krepšelis yra matomas tik tam vartotojui kuris pradėjo redagavimą, kiti el. parduotuvės administratoriai nematys.

Jeigu tai būtų konfigūruojama prekė - mygtukas "Į krepšelį" bus matomas peržiūrint tos prekės variantus.

Po naujo krepšelio sukūrimo, atnaujinus puslapį, viršutinėje dalyje matysite krepšelio informaciją.

Paspaudus ant krepšelio nuorodos ir peržiūrėję krepšelio turinį galite pradėti pildyti naujo užsakymo duomenis paspaudus "Naujas užsakymas" mygtuką. Esant poreikiui, galite koreguoti kainą, kiekį, pritaikyti nuolaidų arba dovanų kuponą

Sekančiame žingsnyje užpildykite užsakovo duomenis, pristatymo informaciją, mokėjimo būdą ir išsaugokite tokį užsakymą.

Pastaba: jeigu užsakymo metu PVM laukelyje suvesite mažiau nei 5 simbolius ir nenurodysite, bent dviejų raidžių bus atvaizduojama klaida: Neteisingas PVM kodas.