Atributai

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Atributai

Atributai - tai prekių savybės, požymiai, kaip spalva, dydis, prekės ženklas, galia, gamintojas ir t.t.

ATRIBUTŲ TIPAI:

  • Pasirinkimas iš sąrašo;
  • Kelių variantų pasirinkimas iš sąrašo;
  • Tekstinis įvedimo laukas.

Pasirinkimas iš sąrašo - kurdami prekę, atributus galėsite pasirinkti iš sąrašo.

Kelių variantų pasirinkimas iš sąrašo - paspaudę Ctrl (windows naudotojai), Cmd (macOS naudotojai) galite pažymėti kelias reikšmes. Šis pasirinkimo būdas aktualus tiems, kurie prekiauja drabužiais ir prie prekės nori nurodyti kiek % sudaro tam tikros medžiagos.

Pavyzdys: Viskozė 70%, Poliesteris 30%.

Tekstinis įvedimo laukas - tai rečiausiai naudojama atributų rūšis. Yra galimybė kiekvienai prekei įvesti unikalų atributą.

PASTABA! Šis atributas negali būti įtrauktas į filtrą ar būti konfigūruojamas, o taip pat negalima keisti jų eiliškumo.

Pavyzdys: tai gali būti telefono IMEI ar automobilio VIN numeris.

SVARBU! El. parduotuvėje yra 2 sisteminiai atributai GAMINTOJAS ir PREKĖS ŽENKLAS, kurie negali būti konfigūruojami. Jūs galite tik įjungti arba išjungti šiuos sisteminių atributų nustatymus: Matomumas ir Paieškos atributas.

Sisteminai atributai yra valdomi skiltyje Katalogas > Gamintojai ir prekių ženklai.

ATRIBUTO REDAGAVIMAS

Sukurtus atributus galite ištrinti, pridėti naujus, keisti jų rikiavimo eiliškumą rankiniu būdu arba surikiuoti abėcėlės tvarka.

  • Paspaudę pelės mygtuką ant ikonos (daug taškiukų apibraukta raudonai paveikslėlyje apačioje), galite atributą temti į norimą vietą. Taip galėsite pakeisti atributo rikiavimo eiliškumą.

  • Paspaudę mygtuką "Pridėti", atsiranda tuščias laukas naujam atributui, kurį galite įrašyti.

KONFIGŪRUOJAMAS ATRIBUTAS - jeigu bent vienai prekei pasirinktas atributas yra priskirtas, negalite keisti nustatymo ir pažymėti jį kaip konfigūruojamą atributą. Jeigu atributas yra pažymėtas kaip konfigūruojamas, tada taip pat negalite nuimti varnelės jeigu šis atributas jau yra priskirtas bent vienai prekei. Galite nuimti arba uždėti šį nustatymą tik tada, kai atributas nėra priskirtas nei vienai prekei.